איך זה עובד

 
 
 

הטכנולוגיה

 
תכנון ועיצוב של ראש מקלחת רב עוצמה מהווה תהליך ארוך, בן אלפי שעות עבודה, ומטרתו היא יצירת מוצר מפנק ובמקביל חסכוני יותר. רוצה לדעת איך ראשי מקלחת אקוקאמל מעניקים זרם מים חזק ומפנק, בעוד שלמעשה הם עושים שימוש בפחות מים?
 
 
 
עיצוב חדשני ועוצר נשימה
 
 
 
 
 
החזר השקעה מובטח
 
 
 

חיסכון והנאה מרביים במוצר אחד

 
ראש המקלחת שלנו מגביל את כמות המים למקסימום של 8 ליטרים לדקה, ובמקביל מצליח לחסוך מים וכסף. כל הטענות שלנו מגובות בבדיקות מעבדה מחמירות ביותר. בבדיקת מכון גילינו כי משפחה ממוצעת בת 4 נפשות, יכולה לחסוך כ- 44% מצריכת המים שלה מדי חודש, ולהוריד בהתאם את חשבון המים. בנוסף, שימוש בפחות מים משפיע על האנרגיה לחימום הבוילר, לכן פרט לחיסכון במים, תוכלו לחסכון גם בעלויות החשמל.
 
 
 
 
 

שיטת ה- Aircore

 
במילים פשוטות, האוויר נדחס לתוך זרם המים דרך חורים קטנים, הממוקמים בבסיס הידית. כאשר המים והאוויר מתערבבים, הם גורמים למערבולת שמגבירה את הלחץ בתוך ראש המקלחת. פעולה זו מגבירה את הזרם ובמקביל מאפשרת חיסכון של כ- 44% בכמות צריכת המים בכל מקלחת.

 
 
 
טכנולוגיה מתקדמת וללא פשרות
 
 
 
 
 
 חווית מקלחת מדהימה - ממש כמו בג׳קוזי!
 
 
 

SOFTWATER - מים רכים ונעימים ללא אבנית

 
טיפות המים שמיוצרות בראשי המקלחת שלנו הרבה יותר קלות ורכות. לכן הן נעימות יותר במגע עם העור, שסופג אותן ביעילות. טיפת מים רגילה ״קופצת״ החוצה במגע עם העור, ולכן צריכת המים עולה. התוצאה של שימוש בראשי המקלחת המתקדמים שלנו פשוטה ביותר: צריכת המים יורדת, ואתם חוסכים כסף.

בתוך ידית ORBIT SOFTWATER, ישנן טבעות מתכת מיוחדות היוצרות פעולה כימית אשר ממיסה את האבנית וגורמת למים רכים ונעימים ללא צורך בניקוי או בהחלפת הטבעות.